Menu

Cart

Innova Blizzard Champion Ape

Hind: 17,90 €
Värv
Kaal
Vali variant
  • Kirjeldus
  • Ülevaated (3)


Innova Ape suudab taluda ka kõige jõhkramat jõudu, mida kõige tugevamad mängijad suudavad tekitada ning samuti orkaaniga võrdset tuult. Ekstreemselt kiire ning ülestabiilne ketas. Sobilik väga tuuliste ilmadega ja teravate nurkade viskamiseks. Väga sobilik ketas eestkäe visete jaoks, sest suudab vastupidada ka kõige pöörasemale kiirendusele. Ei ole soovitatav alustavatele mängijatele ning mängijatele kelle vise jääb alla 100 meetri.

Innova on oma leidlikusega paistnud silma juba discgolfi ajaloo algusest peale ning nüüd on tulnud nad välja uue plastikuga - Blizzard Champion. Uus Blizzard tehnoloogia hõlmab endas tuhandeid mikromulle, mis on surutud vastupidava champion plastiku sisse. Tänu sellele on nüüd võimalik kõige kiiremaid kettaid saada ka nii madalas kaalus nagu seda on 130 grammi, mis teevad need sobilikumaks ka alustavatele mängijatele ning lisavad viskepikkust olenemata tasemest. Testimine on näidanud, et alla 140 grammised kettad on piisavalt kerged, et isegi vees ujuda.

Nipi Tiri

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Nagu üldiselt uuena soetatud kettad, tahab kindlasti ka see ketas ühte korralikku sissemängimist, ehk algajatel ei tasuks sellisest tõsiasjast kindlasti ära ehmuda, ajapikku hakkab ketas aga tööle täpselt nii kuidas numbrid seda lubavad.

Algaja

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Alguses veits kangevõitu, kuid samas üsna kiiresti sisse mängitav ja hea sirge, usaldusväärse lennuga. Sobib pigem edasijõudnumatele, kes enam kaussi ei viska.

Avestaja

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Väga hea ketas, mis sobib nii edasijõudnutule ja ka algajatele. Ketas on väga usaldusväärne, ning sobib igast linede hittimiseks kui oskused seda lubavad.

Jälgi meid

Tasuta transport

Tasuta transport

Abiks tellimisel

 

Millise tootja kettaid kasutad kõige enam?

DiscSport

 

KLIENDITUGI

  • Tel. +372 553 8065
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Klienditugi E-R 09-17

 

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Soovid saada meie uudiseid? Täida väljad ja liitu!

Sisene või Liitu