KÕIKIDELE TELLIMUSTELE TASUTA TRANSPORT! 50 000+ TOODET LAOS 

Menu

Cart

Innova Ricky Wysocki Star Destroyer- SockiBot Stamp

Hind: 14,90 €
Tavahind: 18,90 €
Sinu võit: 4,00 €
Värv
Kaal
Vali variant
  • Kirjeldus
  • Ülevaated (7)


See versioon Destroyerist tuleb SockiBot logoga

Destroyer on kiire, stabiilne ja suurepäraselt hõljuv kaugmaa ketas. Sobib hästi eestkäe viskajatele jaoks, kellel on palju jõudu. Destroyer on väga kiire kaugmaa ketas, mis on nagu kiirem Wraith, aga rohkema stabiilsusega. Suurepärane ketas eestkäe viskajate jaoks, kellel on palju jõudu. Suudab taluda vastutuult ning viskeid kus on suur väändemoment. Ei ole soovitatav alustavale mängijale.

Hendrik

Esmaspäev, 17 Juuli 2023

Destroyer kui ideaalne maksimaalse distantsi ketas. Tugevama käega mängijate jaoks on tegemist usaldusväärse kettaga, mis lendab kaugele ja hajub samuti lennu lõpus. Nõrgemate käte jaoks võib ketas tunduda üsnagi ülestabiilne, kuid sobib sellegi poolest kotti.

Danel Mugur

Pühapäev, 08 Jaanuar 2023

Klassikaline ülestabiilne distantsiketas, mis maskeerib üsna hästi tehnika puudujääke. Edasijõudnutel on väga hea relv pikkadeks viseteks pea igasugustes ilmaoludes. Antud plastik on pigem keskmise stabiilsusega Destroyerite hulgast, keskmisele mängijale siiski väga kange. Star plastik hoiab pikalt oma lennuomadusi, lubatud lennunumbrid on pigem sissemängitud variandil.

Rico Suigusaar

Pühapäev, 12 Juuni 2022

Vaieldamatult üks populaarsemaid ning paremaid ülestabiilseid draivereid mängus. Ketas sobib profiililt ka eestkäe jaoks. Sissemängides on võimalik sellega joonistada uskumatuid jooni.

Drawde

Neljapäev, 07 Aprill 2022

Destroyer on üks populaarsemaid ülestabiilseid distantsikettaid. Algajale on see väga ülestabiilne, aga kergem kaal ja õige plastik lubab seda visata kõigil. See Ricky dessu on natuke kummisema plastikuga ja lennult keskmise kangusega destroyer

Nipi Tiri

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Nagu üldiselt uuena soetatud kettad, tahab kindlasti ka see ketas ühte korralikku sissemängimist, ehk algajatel ei tasuks sellisest tõsiasjast kindlasti ära ehmuda, ajapikku hakkab ketas aga tööle täpselt nii kuidas numbrid seda lubavad.

Algaja

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Alguses veits kangevõitu, kuid samas üsna kiiresti sisse mängitav ja hea sirge, usaldusväärse lennuga. Sobib pigem edasijõudnumatele, kes enam kaussi ei viska.

Avestaja

Laupäev, 11 Detsember 2021

Väga hea ülestabiilne driver, mida saab igas situatsioonis visata ning saab korraliku jõu taha panna. Tugevatel kätel lendab ilusti annukaga üle 100 meetri.

Jälgi meid

Tasuta transport


Abiks tellimisel

 

Millise tootja kettaid kasutad kõige enam?

DiscSport

 

KLIENDITUGI

  • Tel. +372 553 8065
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Klienditugi E-R 09-17

 

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Soovid saada meie uudiseid? Täida väljad ja liitu!

Sisene või Liitu