Menu

Cart

Innova Star Destroyer Bottom Stamped

Hind: 18,90 €
Värv
Kaal
Vali variant
  • Kirjeldus
  • Ülevaated (6)


Destroyer on väga kiire kaugmaa ketas, mis on nagu kiirem Wraith, aga rohkema stabiilsusega. Suurepärane ketas eestkäe viskajate jaoks, kellel on palju jõudu. Suudab taluda vastutuult ning viskeid kus on suur väändemoment. Ei ole soovitatav alustavale mängijale.

Discsport.ee pakub siiani ainulaadset teenust Eesti, mis kujutab endast võimalust lasta kujundada disc-golfi kettale just endale meelepärane kujutis, kiri, sümbol vms. Soovitud kujutis värvitakse kettale spetsiaalse värviga, mis haakub plastikuga ning ei jäta endast reljeefset äärt plastiku ja värvi ristumiskohal. Seega on uue disainiga ketas täielikult vastav PDGA (Professional Disc Golf Association) nõuetele ning kasutatav kõikidel võistlusel.

Soovid endale ainulaadset kujutist kettale või soovid sõbrale kinkida tema nime kandva disc-golfi ketta? Vaata täpsemalt SIIT

Drawde

Neljapäev, 07 Aprill 2022

Destroyer on üks populaarsemaid ülestabiilseid distantsikettaid. Algajale on see väga ülestabiilne, aga kergem kaal ja õige plastik lubab seda visata kõigil. Star bottom stamp on natuke stabiilsem kui star.

Kalev Kalm

Esmaspäev, 31 Jaanuar 2022

Ketas mis kirjeldustei vaja, kuid teeme seda siiski, see on üks kuulsamaid Innova ülestabiilseid distantsi kettaid mida tavaliselt ostetakse endale esimeseks kettaks ning tänu selle ketta stabiilsusele õpitakse vale tehnika selgeks. Hea ketas, kuid ei soovita algajatele. Antud juhul põhjaall oleva stampiga

Discar

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Hea ketas kui mängida korralikult sisse ja ära harjuda iseärasustega. Alguses võib veidi võnkuda ja ei lähe sinna kuhu alati tahad, aga eks iga kettaga nii.

Nipi Tiri

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Nagu üldiselt uuena soetatud kettad, tahab kindlasti ka see ketas ühte korralikku sissemängimist, ehk algajatel ei tasuks sellisest tõsiasjast kindlasti ära ehmuda, ajapikku hakkab ketas aga tööle täpselt nii kuidas numbrid seda lubavad.

Algaja

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Alguses veits kangevõitu, kuid samas üsna kiiresti sisse mängitav ja hea sirge, usaldusväärse lennuga. Sobib pigem edasijõudnumatele, kes enam kaussi ei viska.

Avestaja

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Väga hea ülestabiilne driver, mida saab igas situatsioonis visata ning saab korraliku jõu taha panna. Tugevatel kätel lendab ilusti annukaga üle 100 meetri.

Jälgi meid

Tasuta transport


Abiks tellimisel

 

Millise tootja kettaid kasutad kõige enam?

DiscSport

 

KLIENDITUGI

  • Tel. +372 553 8065
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Klienditugi E-R 09-17

 

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Soovid saada meie uudiseid? Täida väljad ja liitu!

Sisene või Liitu