KÕIKIDELE TELLIMUSTELE TASUTA TRANSPORT! 50 000+ TOODET LAOS 

Menu

Cart

Prodigy 400G X3 - Catrina Allen 2021 Signature Series

Hind: 29,90 €
Värv
Kaal
Vali variant
  • Kirjeldus
  • Ülevaated (2)

X seeria on loodud kiiruseks. Selle seeria kettad on madala profiiliga kiired distantsikettad. D seeriast madalama serva tõttu väljuvad need kettad käest kiiremini kuid pakuvad sarnaselt D seeriale head hõljuvust. X seeria kettad on ideaalsed pikkadeks kitsasteks viseteks või täpsete üleminevate visete jaoks. X2 on kõige ülestaabiilsem draiver ning X5 kõige alastabiilsem.

X3 on kindla, väga pika lennuga kergelt ülestabiilne distantsi draiver, mis sobib kõikidele mängijatele. X3 on hea valik, kui mängija soovib visata pikki, kiireid ja täpseid viskeid. X3 on natuke alastabiilsem kui X2, andes lennule pikema hõljuvuse.

Diameeter: 21,1cm
Kõrgus: 1,7cm
Serva sügavus: 1,1cm
Serva laius: 2,2cm
Min. kaal: 170gr
Max. kaal: 174gr
Stabiilsus: Kergelt ülestabiilne

Nipi Tiri

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Nagu üldiselt uuena soetatud kettad, tahab kindlasti ka see ketas ühte korralikku sissemängimist, ehk algajatel ei tasuks sellisest tõsiasjast kindlasti ära ehmuda, ajapikku hakkab ketas aga tööle täpselt nii kuidas numbrid seda lubavad.

Discar

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Hea ketas kui mängida korralikult sisse ja ära harjuda iseärasustega. Alguses võib veidi võnkuda ja ei lähe sinna kuhu alati tahad, aga eks iga kettaga nii.

Jälgi meid

Tasuta transport


Abiks tellimisel

 

Millise tootja kettaid kasutad kõige enam?

DiscSport

 

KLIENDITUGI

  • Tel. +372 553 8065
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Klienditugi E-R 09-17

 

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Soovid saada meie uudiseid? Täida väljad ja liitu!

Sisene või Liitu