Menu

Cart

Prodigy 500 FX-2

E-post
Hind: 18,90 €
Värv
Kaal
Vali variant
  • Kirjeldus
  • Ülevaated (0)

F seeria on Prodigy kontrolldraiverid ehk fairway driverid. Kontrolldraiverid on kaugele lendavad kettad, ent nimele vastavalt kergemini kontrollitavad teistest draiveritest. F seeria kettad sobivad suurepäraselt kitsastele ning avatud radadele. Lisaks soovitatakse F seeria kettaid alustavatele mängijatele kelle viske kiirus ei ole veel nii välja arenenud. F1 on kõige ülestaabilsem ning F7 kõige alastabiilsem. Alustavale mängijale sobivad F5 ja F7.

FX-2 on ülestabiilne fairway ketas, mis jääb oma lennult F- ja H-seeria vahele. Tugevasti visates on kettal pikk ja sirge lennujoon ning keskmine hajuvus. Kui ketast visata õrnemalt, siis on kettalennuks kontrollitud hyzer lennujoon. FX-2 kettaprofiil sobib nii eestkäe- kui ka tagantkäemängijale.

500 Plastic has been in development for quite some time, formulated and based on carefully considered player feedback. It has a stiffer, less gummy feel than 400 Plastic. This provides an extremely confident grip on the flight plate, balancing just the right amount of flex and firmness, with a very solid feeling rim that we believe disc golfers are going to love. 500 Plastic has a uniquely pearlescent finish, unlike anything else in the Prodigy Disc plastic line.

 

Selle toote kohta pole veel ülevaateid kirjutatud.

Jälgi meid

Tasuta transport

Tasuta transport

Abiks tellimisel

 

Millise tootja kettaid kasutad kõige enam?

DiscSport

KLIENDITUGI

  • Tel. +372 553 8065
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Klienditugi E-R 09-17

 

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Soovid saada meie uudiseid? Täida väljad ja liitu!

Sisene või Liitu