Menu

Cart

Prodigy 500 H4 V2 - Ragna Bygde 2021 Signature Series

Hind: 29,90 €
Värv
Kaal
Vali variant
  • Kirjeldus
  • Ülevaated (3)

H seeria kettad on keskmise kiirusega draiverid. H seeria kettad lendavad kaugemale kui kontrolldraiverid, aga on täpsemad ja kitsama lennujoonega kui distantsidraiverid (D seeria). Kitsama serva tõttu sobivad nad mugavamini kätte mängjatele, kelle käsi on väiksem. H1 on kõige ülestaabiilsem ja H5 kõige alastabiilsem. Alustavale mängijale sobib H4 ja H5.

H4 V2 on kergelt alastabiilne hübriid draiver, mis jääb oma lennujoonelt H3 V2 ja H5 vahele. Ketas on madalama äärega ja kergelt teravama servaga kui võrrelda originaal H4-ga. See muudab ketta käes hoidmise mugavamaks ja lisab kiirust ning hõljuvust. H4 V2 sobib hästi kontrollitud viseteks. H4 V2 on ideaalne ketas nii alustavale mängijale kui ka edasijõudnud mängijale.

Diameeter: 21,3cm
Kõrgus: 1,5cm
Serva sügavus: 1,2cm
Serva laius: 2,0cm
Min. kaal: 170gr
Max. kaal: 176gr
Stabiilsus: Kergelt alastabiilne

Nipi Tiri

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Nagu üldiselt uuena soetatud kettad, tahab kindlasti ka see ketas ühte korralikku sissemängimist, ehk algajatel ei tasuks sellisest tõsiasjast kindlasti ära ehmuda, ajapikku hakkab ketas aga tööle täpselt nii kuidas numbrid seda lubavad.

Discar

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Hea ketas kui mängida korralikult sisse ja ära harjuda iseärasustega. Alguses võib veidi võnkuda ja ei lähe sinna kuhu alati tahad, aga eks iga kettaga nii.

Avestaja

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Väga hea ketas, mis sobib nii edasijõudnutule ja ka algajatele. Ketas on väga usaldusväärne, ning sobib igast linede hittimiseks kui oskused seda lubavad.

Jälgi meid

Tasuta transport

Tasuta transport

Abiks tellimisel

 

Millise tootja kettaid kasutad kõige enam?

DiscSport

 

KLIENDITUGI

  • Tel. +372 553 8065
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Klienditugi E-R 09-17

 

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Soovid saada meie uudiseid? Täida väljad ja liitu!

Sisene või Liitu