Menu

Cart

Prodigy Ace Line D Model US Duraflex

Hind: 16,90 €
Värv
Kaal
Vali variant
  • Kirjeldus
  • Ülevaated (3)

Oma loomuliku alastabiilse lennuga keerab D Model US üle ning hoiab joont kuniks lennu lõpus kergelt tagasi hajub. Suurendatud hõljumine ning kerge lõpu hajuvus on perfektne kombinatsioon mängijatele, kelle viskes ei ole väga palju jõudu. Mängijad, kelle viskes on rohkem jõudu, saavad seda kasutada üleminevateks või rolleri viseteks.
D Model kettad on loodud maksimaalse distantsi saavutamiseks, nendel on terav serv ning kerge kuppel, et suurendada hõljuvust. Lisaks on nendel ketastel ka keskmise sügavusega serv, mis muudab ketta mugavaks mistahes suuruse käe jaoks.

Nipi Tiri

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Nagu üldiselt uuena soetatud kettad, tahab kindlasti ka see ketas ühte korralikku sissemängimist, ehk algajatel ei tasuks sellisest tõsiasjast kindlasti ära ehmuda, ajapikku hakkab ketas aga tööle täpselt nii kuidas numbrid seda lubavad.

Algaja

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Alguses veits kangevõitu, kuid samas üsna kiiresti sisse mängitav ja hea sirge, usaldusväärse lennuga. Sobib pigem edasijõudnumatele, kes enam kaussi ei viska.

Avestaja

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Väga hea ketas, mis sobib nii edasijõudnutule ja ka algajatele. Ketas on väga usaldusväärne, ning sobib igast linede hittimiseks kui oskused seda lubavad.

Jälgi meid

Tasuta transport


Abiks tellimisel

 

Millise tootja kettaid kasutad kõige enam?

DiscSport

 

KLIENDITUGI

  • Tel. +372 553 8065
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Klienditugi E-R 09-17

 

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Soovid saada meie uudiseid? Täida väljad ja liitu!

Sisene või Liitu