KÕIKIDELE TELLIMUSTELE TASUTA TRANSPORT! 50 000+ TOODET LAOS 

Menu

Cart

Discmania C-line MD3

Hind: 21,90 €
Värv
Kaal
Vali variant
  • Kirjeldus
  • Ülevaated (7)

Discmania MD3 on väga mitmekülgne keskmaa ketas. Olenevalt kaalust saab sellega katta ära kõikide mängijate vajadused. Tänu väga heale haarduvusele on nüüd võimalik mugavalt visata keskmaa ketast ka nendel, kellel on minevikus olnud probleeme keskmaa ketastega. Kitsad ja pikad metsarajad, keskmise pikkusega visked ning ka väga pikad lähenemised - kõik need on selle ketta jaoks sobilikud.

Disco LF

Neljapäev, 24 August 2023

Hea glide, algajana läks päris palju aega, et aru saada, kuidas ketast otse lendama saada, aga kui lõpuks lendab, siis üsna pikalt ja usaldusväärselt. Tahab harjumist, aga lihtne harjutada!

Kristo

Teisipäev, 20 September 2022

Vaatamata lennunumbritele, siis alguses ei ole seda ketast kerge flipata hyzerist flatti või üle. Üllatuseks on see, et ketas liigub meeletult edasi ka hyzer joonega, suurepärane glide.

Kalev Kalm

Esmaspäev, 31 Jaanuar 2022

Usaldusväärne ing käes äärmiselt mugav keskmaa ketas mis läheb sissemängimisega oma lennujoonelt iga viskega järjest sirgemaks. See keskmaa võiks kaunistada iga Discmania ketastega mängiva inimese kotisisu.

Nipi Tiri

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Nagu üldiselt uuena soetatud kettad, tahab kindlasti ka see ketas ühte korralikku sissemängimist, ehk algajatel ei tasuks sellisest tõsiasjast kindlasti ära ehmuda, ajapikku hakkab ketas aga tööle täpselt nii kuidas numbrid seda lubavad.

Discar

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Hea ketas kui mängida korralikult sisse ja ära harjuda iseärasustega. Alguses võib veidi võnkuda ja ei lähe sinna kuhu alati tahad, aga eks iga kettaga nii.

Algaja

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Hea stabiilne ja usaldusväärse lennujoonega, saab hakkama ka suurema tuulega ja piisavalt sirgeks visatav et ka metsa kaasa võtta. grip mõnus nii taga kui esikäega.

Avestaja

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Väga hea ketas, mis sobib nii edasijõudnutule ja ka algajatele. Ketas on väga usaldusväärne, ning sobib igast linede hittimiseks kui oskused seda lubavad.

Jälgi meid

Tasuta transport


Abiks tellimisel

 

Millise tootja kettaid kasutad kõige enam?

DiscSport

 

KLIENDITUGI

  • Tel. +372 553 8065
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Klienditugi E-R 09-17

 

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Soovid saada meie uudiseid? Täida väljad ja liitu!

Sisene või Liitu