KÕIKIDELE TELLIMUSTELE TASUTA TRANSPORT! 50 000+ TOODET LAOS 

Menu

Cart

Innova DX Wombat 3

Hind: 11,90 €
Värv
Kaal
Vali variant
  • Kirjeldus
  • Ülevaated (4)


DX Wombat3 on laia diameetriga kergelt alastabiilne keskmaa ketas, mis sobilik alustavatele mängijatele. 3 nime lõpus tähendab, et ta on madalama profiiliga ja pealt lamedam kui tavaline Wombat. Uus VTech äär annab kettale täiesti uuendusliku lennujoone, mis hoiab just seda joont mida visatakse. Wombat3 on Innova uus suurepärase hõljuvusega ketas, mis päästab sind igas olukorras. 

Discar

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Hea ketas kui mängida korralikult sisse ja ära harjuda iseärasustega. Alguses võib veidi võnkuda ja ei lähe sinna kuhu alati tahad, aga eks iga kettaga nii.

Nipi Tiri

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Nagu üldiselt uuena soetatud kettad, tahab kindlasti ka see ketas ühte korralikku sissemängimist, ehk algajatel ei tasuks sellisest tõsiasjast kindlasti ära ehmuda, ajapikku hakkab ketas aga tööle täpselt nii kuidas numbrid seda lubavad.

Algaja

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Hea stabiilne ja usaldusväärse lennujoonega, saab hakkama ka suurema tuulega ja piisavalt sirgeks visatav et ka metsa kaasa võtta. grip mõnus nii taga kui esikäega.

Avestaja

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Väga hea ketas, mis sobib nii edasijõudnutule ja ka algajatele. Ketas on väga usaldusväärne, ning sobib igast linede hittimiseks kui oskused seda lubavad.

Jälgi meid

Tasuta transport


Abiks tellimisel

 

Millise tootja kettaid kasutad kõige enam?

DiscSport

 

KLIENDITUGI

  • Tel. +372 553 8065
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Klienditugi E-R 09-17

 

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Soovid saada meie uudiseid? Täida väljad ja liitu!

Sisene või Liitu