Menu

Cart

Innova Shimmer Star Rat - DiscSport exclusives - Unity

Hind: 24,90 €
Värv
Kaal
Vali variant
  • Kirjeldus
  • Ülevaated (4)


Otsid mõõdukalt ülestabiilset keskmaa ketast, mida saaksid visata nii eestkäega kui tagantkäega? Pole vaja enam kaugelt otsida, sest Innova Rat on siin. Madala profiiliga "beadless" keskmaa ketas Rat on käes äärmiselt mugav ja tagab puhtad visked nii lähenemisteks kui ava-draivideks. Visates eestkäega lendab ketas sirgelt ja omab aimatavat hajumist lennu lõpus. Tagantkäe viskel on ketas samuti väga mugav ja etteaimatav. Boonusena on Rat sobilik ka vastutuules lähenemisteks.

Tasub tähele panna, et Rat pakub sirget lendu ja mõõdukat hajumist lennu lõpus. Kui aga otsid midagi äärmiselt ülestabiilset, mis hajuks lennu lõpus veel enam, siis Innova Gator on sinu valik :)

Nipi Tiri

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Nagu üldiselt uuena soetatud kettad, tahab kindlasti ka see ketas ühte korralikku sissemängimist, ehk algajatel ei tasuks sellisest tõsiasjast kindlasti ära ehmuda, ajapikku hakkab ketas aga tööle täpselt nii kuidas numbrid seda lubavad.

Discar

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Hea ketas kui mängida korralikult sisse ja ära harjuda iseärasustega. Alguses võib veidi võnkuda ja ei lähe sinna kuhu alati tahad, aga eks iga kettaga nii.

Algaja

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Hea stabiilne ja usaldusväärse lennujoonega, saab hakkama ka suurema tuulega ja piisavalt sirgeks visatav et ka metsa kaasa võtta. grip mõnus nii taga kui esikäega.

Avestaja

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Väga hea ketas, mis sobib nii edasijõudnutule ja ka algajatele. Ketas on väga usaldusväärne, ning sobib igast linede hittimiseks kui oskused seda lubavad.

Jälgi meid

Tasuta transport


Abiks tellimisel

 

Millise tootja kettaid kasutad kõige enam?

DiscSport

 

KLIENDITUGI

  • Tel. +372 553 8065
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Klienditugi E-R 09-17

 

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Soovid saada meie uudiseid? Täida väljad ja liitu!

Sisene või Liitu