Menu

Cart

Innova Star Roc 3

Hind: 18,90 €
Värv
Kaal
Vali variant
  • Kirjeldus
  • Ülevaated (1)


Star Roc 3 on suurepärase haarduvusega ja vastupidavast plastikust, kiire, sirge Roc, mis sobib hästi kontrollitud keskmaa lähenemisteks ning keskmaa pikemateks draivideks. Uus Roc hoiab oma lennujoont erinevates tuuleoludes ning sellel on ettearvatav hajumine viske lõpus. Need omadused teevad Roc 3-st ideaalse "go-to" keskmaa ketta praktiliselt kõikides oludes. Edasijõudnud mängijatele meeldib ketta kasutamise mitmekesisus, kuid uuemad mängijad saavad usaldada ketta suuremat hajuvust lennu lõpus.

Roc on parim ning kõige mitmekülgsem keskmaa ketas mis eales tehtud. Pakub täpsust ükskõik mis kauguselt ning suudab hoida lennujoont, mis iganes nurga alt visates, isegi vastutuult. Ketas mida võib kasutada nii pikamaa viskeks kui ka ülevalt, hyzeri või anhyzeri jaoks. Kui sa ei tea päris täpselt, mis ketast valida, siis vali Roc - enamus professionaale on seda teinud.

Rene Mengel

Teisipäev, 09 Mai 2017

Kui ma peaksin valima ühe ketta, millega rajale minna, siis see oleks kindlalt see. Äärmiselt universaalne keskmaaketas, mis sobilik nii tagakäe- kui eeskäeviseteks. Star Roc 3 on veel pealt täiesti sile, mis omakorda teeb ta veel käes ülimugavaks. Puhas kuld!

Jälgi meid

Tasuta transport

Tasuta transport

Abiks tellimisel

 

Millise tootja kettaid kasutad kõige enam?

DiscSport

KLIENDITUGI

  • Tel. +372 553 8065
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Klienditugi E-R 09-17

 

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Soovid saada meie uudiseid? Täida väljad ja liitu!

Sisene või Liitu