Menu

Cart
suurenda

Kingitusidee meesterahvale

E-post
Hind: 28,80 €
  • Kirjeldus
  • Ülevaated (0)

Innova Champion Daedalus 13 kiirusega kaugmaa ketas Daedalus on nüüd saadaval hästi haarduvast GStar plastikust. Ketast on äärmiselt lihtne visata väga kaugele ning seda ka alustavatel mängijatel. Uut Daedalust võib võrrelda pikema lennuga Terniga, mis on mängijate seas väga kiiresti kogunud populaarsust just oma ebainimlike lennuomaduste poolest. Nende jaoks kes suudavad konstantselt visata rohkem kui 120 meetrit on Daedalus sobilik tugeva tagant tuule puhul ning "hyser flip" viseteks.

Innova DX Invader on üks parimaid lähimaa kettaid millega saab nii puttida kui läheneda. Lame pealispind teeb ketta sirgelt viskamise äärmiselt lihtsaks. Kannatab ka tugevamat viset nii eestkäe kui tagantkäega.

NB! Komplekt pakitakse juhusliku värvi- ja kaaluvaliku alusel DiscSporti kinkekarpi. Sinu vaevaks jääb vaid soovi korral pakkepaber ümber panna ning kingitus hiirvaikselt kuuse alla poetada.

Selle toote kohta pole veel ülevaateid kirjutatud.

Jälgi meid

Tasuta transport

Tasuta transport

Abiks tellimisel

 

Millise tootja kettaid kasutad kõige enam?

DiscSport

KLIENDITUGI

  • Tel. +372 553 8065
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Klienditugi E-R 09-17

 

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Soovid saada meie uudiseid? Täida väljad ja liitu!

Sisene või Liitu