Menu

Cart

Discmania Evolution Exo Soft Tactic

Hind: 12,90 €
Värv
Kaal
Vali variant
  • Kirjeldus
  • Ülevaated (1)

Uus Discmania Tactic viib su lähimängu täiesti uuele tasemele!

Senini on just Tacticu sarnane ketas Discmania valikust puudu olnud ning mängijad on selle ülestabiilse lähenemisketta lisandumist oodanud juba aastaid.

Kindel ka kõige tuulistemas oludes nii puttides kui lähenedes. Tactic on oma vormilt sarnane populaarse P2-ga kuid mitte nii sügav ja pealt "flatim".

Nagu ka lennunumbrid näitavad, siis Tactic´u puhul on tegemist ülestabiilse kettaga, millel lennu lõpus minimaalne hajumine. Perfektne just teravateks hyseriteks ning eestkäe lähenemisteks. Kuid samuti ka puttimiseks just siis kui ei soovi, et ketas eksimuse korral korvist liiga kaugele hõljuks.

Sten Tammik

Reede, 17 Aprill 2020

Discmania Exo Soft Tactic Plastik: Exo soft plastik meenutab rohkem medium plastikut, kuid grip kettal on isegi parem kui tuntud westside BT medium plastikul. Plastik on suurepärane viseteks kui ei taha peale viset suurt skippi. Praktiliselt seal kus maad puudutab, sinna ka jääb. Profiil: Profiililt on väga flat, isegi kergelt kauss. Täpselt see mida enamus eestkäe lähenemisteks soovivad. Käes istub väga mugavalt ja ei ole väga sügav. Lend: Hõljuvus on küll kettal märgitud 2, aga kui tugevamalt visata saab 100m kettaga edukalt kätte. Rahulikuma viskega 60-70m lendab ilusti ära (olenevalt muidugi viskaja käest). Eestkäsi: Ketas sai ostetud eestkäe avaviseteks ja lähestumisteks kuni 60-70m ja ka lühemad. Ketas kannatab väga tugevat viset, kui ise just talle peale ei pane, siis üle ei tohiks kindlasti minna. Sai proovitud ka vastutuulde ja õrnalt liikus lennu keskel vasakule, aga lõpetas ikka paremal. Tugevalt visates lendas 100m peale. Sai proovitud ka kahel puisemal rajal, mõlemad 80-90m, visates flex viset võitles ketas end ilusti tagasi ja maandus ringis. Eestkäega lühikesteks 20-40m viseteks oli suurepärane. Tagankäsi: Tugevalt visates lendab ilusti sirgelt ja lõpetab kindlalt vasakul. Kannatab samuti ka kerget peale panemist ja võitleb end sellest ilusti välja. Tagantkäega sai flat tugeva viskega 100m piiri ilusti kätte. Kuna tegemist oli ka vastutuulega, siis ei olnud kordagi märke, et ketas tahaks üle minna. Kokkuvõtteks võib öelda, et Discmania on saanud hakkama suurepärase kettaga mis oli siiani neil puudu. Sobib nii eestkäega kui ka tagantkäega lähenemisteks. Plastik on käes väga mõnus ja haardumine hea. Kindlasti puuduv lüli nii mõnegi mängumehe kotist.

Jälgi meid

Tasuta transport

Tasuta transport

Abiks tellimisel

 

Millise tootja kettaid kasutad kõige enam?

DiscSport

KLIENDITUGI

  • Tel. +372 553 8065
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Klienditugi E-R 09-17

 

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Soovid saada meie uudiseid? Täida väljad ja liitu!

Sisene või Liitu