Menu

Cart

Innova DX RhynoX

Hind: 11,90 €
Värv
Kaal
Vali variant
  • Kirjeldus
  • Ülevaated (4)


RhynoX on ülestabiilne lühimaa ketas, mis talub hästi ka vastutuult. Väga hea ketas mängijatele kellel on palju viskejõudu, sest RhynoX jääb sinna pidama kuhu maandub, isegi tuulise ilmaga.

 

Meistrimees

Esmaspäev, 31 Jaanuar 2022

Suurepärane lähenemisketas, mis jääb üldiselt pidama sinna, kuhu maandub. Pigem sobib edasijõudnutele, sest algaja käes on veidi liiga ülestabiilne ja ei allu kontrollile.

Discar

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Hea ketas kui mängida korralikult sisse ja ära harjuda iseärasustega. Alguses võib veidi võnkuda ja ei lähe sinna kuhu alati tahad, aga eks iga kettaga nii.

Nipi Tiri

Pühapäev, 12 Detsember 2021

You sent Nagu üldiselt uuena soetatud kettad, tahab kindlasti ka see ketas ühte korralikku sissemängimist, ehk algajatel ei tasuks sellisest tõsiasjast kindlasti ära ehmuda, ajapikku hakkab ketas aga tööle täpselt nii kuidas numbrid seda lubavad.

Algaja

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Mugav käes hoida ning küllaltki stabiilse lennuga, sobib igasuguse taustaga mängijatele. Samuti sobib ka lühemateks drivedeks/lähenemisteks, ei hakka lajatades laperdama.

Jälgi meid

Tasuta transport


Abiks tellimisel

 

Millise tootja kettaid kasutad kõige enam?

DiscSport

 

KLIENDITUGI

  • Tel. +372 553 8065
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Klienditugi E-R 09-17

 

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Soovid saada meie uudiseid? Täida väljad ja liitu!

Sisene või Liitu