Menu

Cart

Kastaplast K1 Berg

Hind: 18,90 €
Värv
Kaal
Vali variant
  • Kirjeldus
  • Ülevaated (5)


 

Berg on Kastaplasti esimene lühimaa ketas. Berg on ebatraditsioonilise kujuga, kuid istub suurepäraselt kätte ning tasub kindlasti järeleproovimist.

Kalev Kalm

Esmaspäev, 31 Jaanuar 2022

Kiirus 1 ketas mis on nii oma kujult kui ka lennujoonelt väga "omapärane" kuna ei lenda naljalt korvist kaugele eeemale lähenemisega korvi rünnata. Tegemist kettaga mis on väga sirge ning kiiresti õhust alla kukkuv.

Rivo Reimkel

Esmaspäev, 31 Jaanuar 2022

Peale esimest korda proovimist sain aru, et Berg hakkab olema asendamatu. Kõik lähenemised kus vähegi võimalik Bergile liin anda tuleb see asi kotist välja. Ei lähe kunagi eriti pikaks, väga ei skippa. Soovitan soojalt kõigile.

Nipi Tiri

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Nagu üldiselt uuena soetatud kettad, tahab kindlasti ka see ketas ühte korralikku sissemängimist, ehk algajatel ei tasuks sellisest tõsiasjast kindlasti ära ehmuda, ajapikku hakkab ketas aga tööle täpselt nii kuidas numbrid seda lubavad.

Algaja

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Mugav käes hoida ning küllaltki stabiilse lennuga, sobib igasuguse taustaga mängijatele. Samuti sobib ka lühemateks drivedeks/lähenemisteks, ei hakka lajatades laperdama.

Avestaja

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Väga hea ketas, mis sobib nii edasijõudnutule ja ka algajatele. Ketas on väga usaldusväärne, ning sobib igast linede hittimiseks kui oskused seda lubavad.

Jälgi meid

Tasuta transport


Abiks tellimisel

 

Millise tootja kettaid kasutad kõige enam?

DiscSport

 

KLIENDITUGI

  • Tel. +372 553 8065
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Klienditugi E-R 09-17

 

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Soovid saada meie uudiseid? Täida väljad ja liitu!

Sisene või Liitu