KÕIKIDELE TELLIMUSTELE TASUTA TRANSPORT! 50 000+ TOODET LAOS 

Menu

Cart

Prodigy Ace Line P Model S Basegrip

Hind: 13,90 €
Värv
Kaal
Vali variant
  • Kirjeldus
  • Ülevaated (3)

Prodigy ACE P Model S on Prodigy hinnangul üks suurima hõljuvusega puttereid, mis turul üldse saadaval on. Antud kettal on hõljuvus kombineeritud sirgjoonelise lennu ja õrna fade-ga. Kettal on peenem profiil, see on käele mugav ning ta pakub järjepidevat ja puhast viset nii puttimisel, lähenemistel kui ka pikematel visetel.

Nipi Tiri

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Nagu üldiselt uuena soetatud kettad, tahab kindlasti ka see ketas ühte korralikku sissemängimist, ehk algajatel ei tasuks sellisest tõsiasjast kindlasti ära ehmuda, ajapikku hakkab ketas aga tööle täpselt nii kuidas numbrid seda lubavad.

Algaja

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Mugav käes hoida ning küllaltki stabiilse lennuga, sobib igasuguse taustaga mängijatele. Samuti sobib ka lühemateks drivedeks/lähenemisteks, ei hakka lajatades laperdama.

Avestaja

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Väga hea ketas, mis sobib nii edasijõudnutule ja ka algajatele. Ketas on väga usaldusväärne, ning sobib igast linede hittimiseks kui oskused seda lubavad.

Jälgi meid

Tasuta transport


Abiks tellimisel

 

Millise tootja kettaid kasutad kõige enam?

DiscSport

 

KLIENDITUGI

  • Tel. +372 553 8065
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Klienditugi E-R 09-17

 

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Soovid saada meie uudiseid? Täida väljad ja liitu!

Sisene või Liitu