Menu

Cart
suurenda

Innova GStar Driver Set

E-post
Hind: 13,90 €
Tavahind: 53,70 €
Sinu võit: 39,80 €
  • Kirjeldus
  • Ülevaated (0)

Innova GStar Driver set on koosneb 3 kettast, milleks on Shryke, Destroyer ja Wraith.

Innova GStar plastik on ainulaadne, parema haarduvusega segu Innova väga populaarsest ja vastupidavast Star plastikust. GStar plastikust kettad on äärmiselt hea haarduvusega tänu millele on sellest plastikust suurepärased just külmemates ning märjemates oludes. Mida olgem ausad on Euroopas ikka väga palju! Gstar pakett võimaldab proovida Innova kõige populaarsemaid kettaid nüüd väga hea haarduvuse ja vastupidavusega plastikust.

GStar Shryke:

Innova Shryke on uus algajasõbralik ketas, mida on äärmiselt lihtne visata. Maksimumdistantsi ketas on sobilik väga laiale hulgale, erineva tasemega, mängijatele. Tänu oma kergele täiskiiruse pöördele (-2), väga heale hõljuvusele (6) ning aerodünaamilisusele, on võimalik selle kettaga visata oma isiklikke kaugusrekordeid. Kuna lennu lõpus olev hajuvus on samuti sujuv (+2), siis on ketas sobilik ka kitsastes oludes viskamiseks. Shryke on oma lennuomadustelt sarnane Innova ülipopulaarsele Ternile ainult, et Shryke on natuke kiirem ning tänu sellele ka stabiilsem.

GStar Destroyer: 

GStar Destroyer tundub olevat natukene alastabiilsem kui Star ja Champion plastikust Destroyerid. Sellest tulenevalt saavad ka nõrgema viskega mängijad nautida nüüd Destroyeri äärmiselt pikka ning etteaimatavat lendu.

Destroyer on väga kiire kaugmaa ketas, mis on nagu kiirem Wraith, aga rohkema stabiilsusega. Suurepärane ketas eestkäe viskajate jaoks, kellel on palju jõudu. Suudab taluda vastutuult ning viskeid kus on suur väändemoment. Ei ole soovitatav alustavale mängijale.

GStar Wraith:

Wraith on stabiilse ja pika lennuga kaugmaa ketas millel on kiirust, hõljuvust ning täpsust. Wraith pakub parimat distantsi igas klassis mängijale. Väga hea ketas allatuult viskamiseks. Star plastikust Wraith on kaugmaa ketas mida kasutab ka 12 kordne maailmameister Ken Climo.

Selle toote kohta pole veel ülevaateid kirjutatud.

Jälgi meid

Tasuta transport

Tasuta transport

Abiks tellimisel

 

Millise tootja kettaid kasutad kõige enam?

DiscSport

KLIENDITUGI

  • Tel. +372 553 8065
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Klienditugi E-R 09-17

 

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Soovid saada meie uudiseid? Täida väljad ja liitu!

Sisene või Liitu