Menu

Cart

Korduma kippuvad küsimused

Discgolfi pargi kujundusel ning ehitusel pakume nii tervik- kui kombineeritud lahendusi. See tähendab, et oleme valmis ehitama discgolfi pargi alates rajadisainist kuni avavõistluste korraldamiseni. Selleks, et saaksime Teile teha võimalikult personaalse pakkumise oleks vaja, et saadaksite meile järgmised andmed:

- Kas soovite meie käest terviklahendust koos kõikide rajatarvikute, rajadisaini ja ehitamisega või soovite ainult mõningaid konkreetseid tarvikuid (näiteks korvid)?

- Kuhu on discgolfi park planeeritud ehitada (palume lisada maa-ameti koordinaadid või google maps kaart)? Kas lisaks antud kohale on ka alternatiivseid kohti?

- Kes on teenuse tellijaks ja kas tellija omab luba maa-ala kasutamiseks ning ehitusluba?

- Kindlasti palume lisada projektijuhi/maa-ala haldaja kontaktnumber, et saaksime lisaküsimustes Teiega ühendust võtta.

Täpsemalt saate meie pakutavast teenusest lugeda ka SIIT

Alustavale mängijale sobivadki kettad, mis ei ole mõeldud maksimaalse distantsi viskamiseks ning mis on oma lennutrajektoori poolest üsna sirged või isegi alastabiilsed (pööravad paremakäelise tagakäe viske juures kergelt paremale). Seega soovitame alustavale mängijale kettaid, mille hajuvusindeks on 0 või 1. Kaalu poolest sobivad alustavale mängijale kergemad kettad, kaalud võiks jääda vahemikku 130-170 grammi. Soovitame algajatel proovida Innova uusi plastikutüüpe Blizzard Champion ning StarLite, millest tehtud kettad on 130-150 grammi rasked. Täpsemalt saate mänguvahenditest lugeda SIIT.

DiscSport.ee pakub oma registreerunud püsiklientidele lojaalsusprogrammi, millega on võimalik kõikide veebipoes sooritatud ostude eest (välja arvatud kinkekaardid ning koolitused) teenida cashback boonuspunkte. Boonuspunktid konverteeritakse automaatselt rahaks, mida saab kasutaja hiljem lihtsalt vahetada sooduskoodiks ning tellitava kauba eest tasuda. Teenitud raha kehtivusaeg on 12 kuud, peale kehtivuse lõppemist ei ole võimalik raha sooduskoodina enam kasutada.

 

Meie koolitajad on valmis meeleldi korraldama Teie ettevõttele discgolfi üritust, mis sisaldab meeleolukat teooriaosa ning ka praktilist poolt. Peale discgolfi ohutusreeglite, mängureeglite, varustuse ning visketehnikatega tutvumist on kõigil osalejal võimalus ka endi seast parim discgolfar välja selgitada. Kohas, kus soovite firmaüritust teha ei ole läheduses discgolfi parki? Pole viga, DiscSport.ee meeskond tuleb kohale ning paigaldab just Teie soovitud alale ajutise discgolfi raja. Selleks, et saaksime Teile personaalsema pakkumise teha palume oma päringus kindlasti täpsustada järgnevaid andmeid:

- Kui palju inimesi orienteeruvalt koolitusel osaleks?

- Kus asukohas sooviksite discgolfi koolitust läbi viia? Enamus Eesti radu leiate SIIT

- Mis ajal (kuupäev ning orienteeruv algusaeg) võiks koolitus toimuda?

Oma koolituspäringu saate mugavalt edastada läbi meie kontaktivormi või kirjutades See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Jälgi meid

Tasuta transport

Tasuta transport

Abiks tellimisel

 

Millise tootja kettaid kasutad kõige enam?

DiscSport

 

KLIENDITUGI

  • Tel. +372 553 8065
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Klienditugi E-R 10-18

 

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Soovid saada meie uudiseid? Täida väljad ja liitu!

Sisene või Liitu