Menu

Cart

Korduma kippuvad küsimused

Mis on DiscSport.ee lojaalsusprogramm?

Lisaks tasuta transpordile (Itella Smartpost) pakume oma registreerunud püsiklientidele ka lojaalsusprogrammi, millega on võimalik kõikide veebipoes sooritatud ostude eest (välja arvatud kinkekaardid, allahinnatud tooted ning koolitused) teenida 3% cashback boonuspunkte. Boonuspunktid konverteeritakse automaatselt rahaks (1 punkt = 1 eurosent), mida saab kasutaja hiljem lihtsalt vahetada sooduskoodiks ning tellitava kauba eest tasuda. Teenitud raha kehtivusaeg on 12 kuud, peale kehtivuse lõppemist ei ole võimalik raha sooduskoodina enam kasutada.


Kuidas ma ennast registreerida saan?

Boonuspunkte on võimalik oma ostude eest teenida vaid registreerunud kasutajatel. Ennast saad lihtsalt registreerida kasutajaks SIIT. Juhendi kuidas ennast registreerida DiscSport.ee kasutajaks leiad SIIT.

Kuidas ma näen palju toode mulle boonuspunkte annab?

Kui oled ennast kasutajaks registreerinud, siis on iga toote juures sul võimalik näha, et kui palju konkreetne toode sulle boonuspunkte annab (vt. allpool Pilt 1).
Kui oled oma tootekorvi sisestanud juba rohkem tooteid, siis kuvatakse sulle ka sinu kogutellimusest teenitud punktide arv (vt. allpool Pilt 2). Mida suurema ostu sa sooritad, seda rohkem teenid ka boonuspunkte. Iga teenitud punkt on võrdne 1 eurosendiga.

Millal mu teenitud boonuspunktid minu kontole laekuvad?

Kui olete ennast regitreerinud kasutajaks ning tellimuse sooritanud ja selle eest ka tasunud, siis koheselt kui meie klienditeenindus on tellimuse postitanud (tarnetingimustega saate tutvuda siit) jõuvad boonuspunktid ka teie kasutajakontole. Boonuspunktid konverteeritakse automaatselt rahaks kohe peale Teie sisselogimist (vt. allpool Pilt 3).

Kuidas ma saan oma boonuspunkte kasutada?

Kui oled oma soovitud tooted välja valinud ning need endale ostukorvi lisanud, siis selleks, et saaksid oma tellimuse juures boonusraha kasutada, peaksid lisama oma boonuspunktid ostukorvi vajutades boonuspunktide moodulis punase noolega ostukäru kirjaga "sisesta sooduskupong ostukorvi" (vt. allpool Pilt 4). Saate teate, et "Allahindluse kupong on lisatud" (vt. allpool Pilt 5) ja süsteem genereerib automaatselt Teie ostukorvi sooduskoodi, mis on võrdne Teie boonuspunktide arvuga (vt. allpool Pilt 6). Juhul kui Teil on boonuspunkte rohkem kui on Teie tellimuse väärtus, siis kasutatakse ära kõik boonuspunktid ning allesjäänud summat tagasi Teie kontole ei kanta.
Kui soovite boonuspunkte ostukorvist eemaldada, siis saate seda teha vajutades boonuspunktide moodulis nuppu "Puhasta ostukorv sooduskupongist". Peale seda eemaldatakse sooduskood Teie ostukorvist ning konverteeritakse automaatselt jällegi boonusraha Teie kontole tagasi.

Alustavale mängijale sobivadki kettad, mis ei ole mõeldud maksimaalse distantsi viskamiseks ning mis on oma lennutrajektoori poolest üsna sirged või isegi alastabiilsed (pööravad paremakäelise tagakäe viske juures kergelt paremale). Seega soovitame alustavale mängijale kettaid, mille hajuvusindeks on 0 või 1. Kaalu poolest sobivad alustavale mängijale kergemad kettad, kaalud võiks jääda vahemikku 130-170 grammi. Soovitame algajatel proovida Innova uusi plastikutüüpe Blizzard Champion ning StarLite, millest tehtud kettad on 130-150 grammi rasked. Täpsemalt saate mänguvahenditest lugeda SIIT.

Meie koolitajad on valmis meeleldi korraldama Teie ettevõttele discgolfi üritust, mis sisaldab meeleolukat teooriaosa ning ka praktilist poolt. Peale discgolfi ohutusreeglite, mängureeglite, varustuse ning visketehnikatega tutvumist on kõigil osalejal võimalus ka endi seast parim discgolfar välja selgitada. Kohas, kus soovite firmaüritust teha ei ole läheduses discgolfi parki? Pole viga, DiscSport.ee meeskond tuleb kohale ning paigaldab just Teie soovitud alale ajutise discgolfi raja. Selleks, et saaksime Teile personaalsema pakkumise teha palume oma päringus kindlasti täpsustada järgnevaid andmeid:

- Kui palju inimesi orienteeruvalt koolitusel osaleks?

- Kus asukohas sooviksite discgolfi koolitust läbi viia? Enamus Eesti radu leiate SIIT

- Mis ajal (kuupäev ning orienteeruv algusaeg) võiks koolitus toimuda?

Oma koolituspäringu saate mugavalt edastada läbi meie kontaktivormi või kirjutades See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Discgolfi pargi kujundusel ning ehitusel pakume nii tervik- kui kombineeritud lahendusi. See tähendab, et oleme valmis ehitama discgolfi pargi alates rajadisainist kuni avavõistluste korraldamiseni. Selleks, et saaksime Teile teha võimalikult personaalse pakkumise oleks vaja, et saadaksite meile järgmised andmed:

- Kas soovite meie käest terviklahendust koos kõikide rajatarvikute, rajadisaini ja ehitamisega või soovite ainult mõningaid konkreetseid tarvikuid (näiteks korvid)?

- Kuhu on discgolfi park planeeritud ehitada (palume lisada maa-ameti koordinaadid või google maps kaart)? Kas lisaks antud kohale on ka alternatiivseid kohti?

- Kes on teenuse tellijaks ja kas tellija omab luba maa-ala kasutamiseks ning ehitusluba?

- Kindlasti palume lisada projektijuhi/maa-ala haldaja kontaktnumber, et saaksime lisaküsimustes Teiega ühendust võtta.

Täpsemalt saate meie pakutavast teenusest lugeda ka SIIT

Jälgi meid

Tasuta transport


Abiks tellimisel

 

Millise tootja kettaid kasutad kõige enam?

DiscSport

 

KLIENDITUGI

  • Tel. +372 553 8065
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Klienditugi E-R 09-17

 

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Soovid saada meie uudiseid? Täida väljad ja liitu!

Sisene või Liitu