LÕPUMÜÜK - Koodiga PRODIGY25 kõik Prodigy tooted -25%

Kõik olemasolevad Prodigy tooted leiad SIIT ->

KÕIKIDELE TELLIMUSTELE TASUTA TRANSPORT! 50 000+ TOODET LAOS

Menu

Cart

Alustavale mängijale

Discgolfiga esmakordselt kokkupuutudes ei ole enamusel aimugi, et nad on leidnud endale uue lemmiktegevuse, mis võib muuta nende elu!
Teistkordselt mängima minnes tekivad juba ka esimesed küsimused: “Miks sõbra kollane ketas lendab palju kaugemale ja sõbranna roosa palju sirgemalt kui minu sinine ketas - kas asi on tõesti vaid värvides?”
Mis on discgolf - antud sõna tähendus võib ajas väga palju muutuda. Kõik algab väikesest jalutuskäigust metsas, mis on parim pere või sõpradega veedetud aeg. Seejärel võib sellest kujuneda Sinu elustiil, mis pakub hulgaliselt rõõmu ja häid emotsioone. Hiljem aga avastad ennast igapäevaselt trenni tegemas, et viia täide oma suurim unistus - discgolfist saab Minu töö.

KUIDAS VALIDA ENDALE ÕIGE KETAS?


Kaks kõige populaarsemat küsimust uute mängijate poolt on ehk need:
Ma sooviksin endale oma esimesi kettaid osta, võibolla kohe neid päris profi omasid ei tahaks, aga mingeid täitsa vuffleid ka mitte. Mida sa soovitaksid?
Ma sooviksin ketast, mis lendab sada-meetrit-ja-otse!

Veebipoodi jõudes on pilt üsna kirju, erinevad tootjad, erinevad nimed, erinevad numbrid ja erinevad värvid - mis edasi?
Kõige lihtsam viis endale õige ketta valimiseks on meie veebipoe VESTLUSAKEN, mille leiad lehe alt paremast servast ning kus me vastame Sinu küsimusele esimesel võimalusel, üldjuhul juba mõne minuti jooksul.

Teine võimalus, mis lihtsustab ketaste valikut on just alustavatele mängijatele mõeldud ALGAJA KOMPLEKT, millest leiad kolm põhiketast:

Kõrval olevast videost leiab ka häid soovitusi kuidas ketas kätte võtta, kuidas sihtida ja kuidas visata.

Kolmandaks võimaluseks on proovida sõbra kettaid ning need mis ka Sinu käes täpselt ja kaugele lendavad on just need õiged mida meie veebipoest otsida. Jäta meelde kaks põhilist asja:

  • Ketta nimi - üldjuhul ketta peal
  • Ketta kaal - üldjuhul ketta all

Abiks võib veel olla, kui mäletad plastikut (Star / Champion / Pro / DX või mõni muu), millest ketas oli tehtud või oskad kirjeldada selle omadusi (Ei paistnud läbi aga pehme / Läbipaistev /  Kummine /  Ei paistnud läbi ja jäigem või mõni muu omadus, mis sulle seda ketast iseloomustab)


Neljas ja võibolla parim variant on kinkida endale või oma sõbrale DiscSport.ee kinkekaart ning saada soovitusi ketaste valikuks, visketehnika õppimiseks ja kõigeks muuks, mis discgolfi Sinu jaoks veel nauditavamaks teeks. DiscSport.ee soovitusi annavad oma ala asjatundjad, kes umbes 10 aastat tagasi alustasid täpselt samamoodi nagu Sina - otsides infot miks sõbra kollane ketas lendab kaugemale ja sõbranna roosa ketas sirgemalt kui minu  sinine ketas ja kas asi on tõesti vaid värvides?

 

Jälgi meid

Tasuta transport


Abiks tellimisel

 

Millise tootja kettaid kasutad kõige enam?

DiscSport

 

KLIENDITUGI

  • Tel. +372 553 8065
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Klienditugi E-R 09-17

 

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Soovid saada meie uudiseid? Täida väljad ja liitu!

Sisene või Liitu