LÕPUMÜÜK - Koodiga PRODIGY25 kõik Prodigy tooted -25%

Kõik olemasolevad Prodigy tooted leiad SIIT ->

KÕIKIDELE TELLIMUSTELE TASUTA TRANSPORT! 50 000+ TOODET LAOS

Menu

Cart

Erinevad plastikud

Tänapäeval on kõikidel suurematel discgolfi ketaste tootjatel valikus erinevaid plastikutüüpe, mis erinevad üksteisest mitmes aspektis. Järgnevalt vaatame, milliseid erinevaid plastikuid pakub maailma tuntuim discgolfi varustust tootev ettevõtte Innova. Nimelt on Innoval käesoleval hetkel valikus 4 erinevat plastikutüüpi ning mõne plastikutüübi puhul on tootmises ka variatsioonid

dx rocEsimene plastikutüüp on DX plastik. Tegemist on hinnaklassilt soodsaima plastikuga, mida soovitame alustavatele mängijatele. Samas pakub DX plastik head haaret ning on sobilik mängimiseks erinevates ilmastikutingimustes. DX plastik ei ole väga vastupidav tugevatele visetele (näiteks vastu puud või vastu kivi), kuid nagu eelnevalt öeldud, on tema eeliseks odavus. DX plastiku lennuomadused muutuvad ketta sissemängides üsna palju ning sissemängitud DX plastikust ketas muutub alastabiilsemaks.

pro destroyer
Teine plastikutüüp on Pro, mis omakorda jaguneb JK Pro (Juliana Korver), KC Pro (Ken Climo), Mcpro (Paul Mcbeth) ja R-Pro plastikuks. Pro plastik on väga hea haarduvusega ning sobilik juba edasijõudnud mängijatele, olles DX plastikust vastupidavam. Ehkki Pro plastik on üsna tugev, kannatab ta siiski kahjustuste all, kui seda tugevalt vastu takistusi visata. Paljude mängijate arvamuse kohaselt on Pro plastikust kettad võrreldes teistega parema hõljuvusega. Pro plastik on veidi kallim kui DX plastik.

champion firebirdKolmas plastikutüüp on Champion plastik, mille uusim variatsioon on Blizzard Champion. Viimase näol on tegemist plastikutüübiga, mille sisse on erilise tehnoloogia abil paigaldatud väikesed õhumullid. Tulemuseks on erakordselt kerged discgolfi kettad (130-150 gr), kuid samas on säilitatud ketta tavapärased lennuomadused. Kergem ketas tähendab ühtlasi pikemat lendu. Champion plastiku tunneb ära selle järgi, et ta on läbipaistev. Tegemist on väga tugeva plastikutüübiga, mida on praktiliselt võimatu discgolfi mängides purustada. Seega ei muutu Champion plastikust ketaste lennuomadused märgatavalt, kui need sisse mängida. Champion plastik on veidi kallim Pro plastikust ning on sobilik edasijõudnud mängijatele.

 

Neljas plastikutüüp on Star plastik, mille variatsioonid on StarLite, GStar ning Echostar destroyer Star plastik. Viimase näol on tegemist nn ökoloogilise plastikuga, mida sulatatakse kokku vanast plastikust. Star plastiku näol on tegemist hetkel Innova plastikute lipulaevaga, mis on sarnaselt Champion plastikule väga vastupidav, kuid samas pakub mängijatele suurepärast haarduvust kõikides ilmastikuoludes. Star plastik on pisut kallim kui Champion plastik ning on sobilik edasijõudnud mängijatele.

Jälgi meid

Tasuta transport


Abiks tellimisel

 

Millise tootja kettaid kasutad kõige enam?

DiscSport

 

KLIENDITUGI

  • Tel. +372 553 8065
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Klienditugi E-R 09-17

 

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Soovid saada meie uudiseid? Täida väljad ja liitu!

Sisene või Liitu