KÕIKIDELE TELLIMUSTELE TASUTA TRANSPORT! 50 000+ TOODET LAOS 

Menu

Cart

Discgolf Teie üritusel

Kas soovite leida põnevat ja meelelahutuslikku viisi oma ürituse eriliseks muutmiseks? Tutvustame teile meie discgolfi teenust, mis toob teie üritusele elavust, adrenaliini ja suurepärast meelelahutust.

Mis on discgolf? Discgolf on kiiresti kasvav spordiala, mis ühendab endas golfi ja frisbee viskamise. Meie discgolfi teenus pakub teie üritusele võimalust nautida seda lõbusat ja väljakutset pakkuvat mängu.

Miks valida meie discgolfikoolituse teenus? Meie kogenud meeskond loob teie üritusele tõeliselt meeldejääva discgolfi kogemuse. Pakume võimalust kasutada ürituseks nii mõnda juba olemasolevat rada (pea kõik Eesti olemasolevad discgolfirajad koos asukohtadega leiate www.discgolfirajad.ee), kui ka võimalust, et meie kogenud meeskond tuleb ja rajab ajutise disciraja just Teie poolt soovitud asukohta. Meie professionaalsed instruktorid juhendavad osalejaid, tagades, et kõik saavad nautida discgolfi mängu täielikult.

Kas te pole kunagi varem discgolfi mänginud? Pole probleemi! Meie meeskond juhendab teid samm-sammult, selgitades mängureegleid ja tehnikaid, et saaksite nautida seda imelist spordiala ilma eelneva kogemuseta. Lisaks pakume ka võistlusi ja mänge, mis sobivad igale tasemele, tagades, et kõik saavad osaleda ja lõbutseda.

Meie discgolfi teenus sobib suurepäraselt erinevatele üritustele, nagu sünnipäevad, meeskondade koosolekud, sõpruskondade koosviibimised ja ettevõtte üritused. See pakub võimalust ühendada inimesi ja luua meeldivaid mälestusi aktiivse ja lõbusa tegevuse kaudu.

Lisaks pakume ka täiendavat varustust, nagu spetsiaalsed kettagolfikettad ja rajamärgistus, et muuta teie discgolfi üritus veelgi professionaalsemaks ja nauditavamaks.

Võtke ühendust meie meeskonnaga, et planeerida ja kohandada discgolfi teenus vastavalt teie ürituse vajadustele. Oleme siin, et tagada teile suurepärane discgolfi kogemus ja pakkuda teile meeldivat ja lõbusat aega koos meiega.

Tulge ja avastage discgolfi võlumaailm meie discgolfi teenuse abil, mis toob teie üritusele sära ja naeratusi!

KÜSI HINNAPAKKUMIST SIIT!

Jälgi meid

Tasuta transport


Abiks tellimisel

 

Millise tootja kettaid kasutad kõige enam?

DiscSport

 

KLIENDITUGI

  • Tel. +372 553 8065
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Klienditugi E-R 09-17

 

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Soovid saada meie uudiseid? Täida väljad ja liitu!

Sisene või Liitu