LÕPUMÜÜK - Koodiga PRODIGY25 kõik Prodigy tooted -25%

Kõik olemasolevad Prodigy tooted leiad SIIT ->

KÕIKIDELE TELLIMUSTELE TASUTA TRANSPORT! 50 000+ TOODET LAOS

Menu

Cart

Rajakujundus & -ehitus

Discgolfi pargi kujundusel ning -ehitusel pakume nii tervik- kui kombineeritud lahendusi. See tähendab, et oleme valmis ehitama discgolfi pargi alates rajadisainist kuni avavõistluste korraldamiseni. Meie meeskond omab PDGA (Professional Disc Golf Association) poolt väljastatud TD (Tournament Director) sertifikaati, mis tagab kvaliteetse ning mängijatele ja pealtvaatajatele ohutu võistluse korralduse. Samuti on meie meeskonnas Baltikumi ainuke Innova DiscGolfPark sertifikaadiga rajadisainer tänu millele saame pakkuda maailma tippkvaliteediga rajakujundusteenust.Discgolfi pakett koolidele
499€*
Originaalsed Discmania LITE korvid (3/6 tk.)
20 discgolfi ketast ja kott
Discgolfi juhend õpetajatele
Loe edasi
Discgolfipark Premium
9900€*
Professionaalne rajadisain
Originaalsed DiscSport STAR korvid (9 tk.)
StarBoard rajakaart
StarSign viskealamärgised (9 tk.)
TeePad kunstmuru viskealad
Rajakaardi ja viskealamärgiste disain
Rajapaigaldus
*hinnad algavad ja lisandub käibemaks
Loe edasi
Discgolfipark PRO
16900€*
Professionaalne rajadisain
Originaalsed DiscSport Star korvid (18 tk.)
StarBoard rajakaart
StarSign viskealamärgised (18 tk.)
TeePad kunstmuru viskealad
Rajakaardi ja viskealamärgiste disain
Rajapaigaldus
*hinnad algavad ja lisandub käibemaks
Loe edasi

10 põhjust miks luua discgolfi park:

1. Discgolfi pargi rajamine on soodne. 9 korvi hind algab kõigest paarist tuhandest eurost.
2. Discgolfi parki saab rajada praktiliselt igale poole olenemata pinnasest ja asukohast
3. Discgolf on sobilik kõikidele vanusegruppidele olenemata soost ega nõua spetsiifilisi oskusi. Öeldakse, et discgolfi õpid mängima minutiga, kuid naudid kogu elu.
4. Discgolfi pargi loomine toob tihti endaga kaasa aktiivseid sportlikke inimesi, kes on valmis rada vabatahtlikult hooldama ning arendama.
5. Discgolf on väga soodne harrastus. Alustamiseks vajaliku varustuse discgolfi ketaste näol soetad kõigest mõnekümne euro eest.
6. Kogemused on näidanud, et kohtades, kus on probleeme olnud vandalismiga, on peale discgolfi pargi loomist olukord märgatavalt paranenud, kuna discgolfi on hakanud harrastama ka käitumisprobleemidega noored.
7. 9 korviga rada võimaldab korraga mängida umbes viiekümnel mängijal ning 18 korviga rada isegi kuni sajal inimesel.
8. Huvitav ning mitmekülgne discgolfi park toob harrastajaid erinevatest linnadest ning välisriikidest, mis toob omakorda tulu kohalikele ettevõtjatele ning omavalitsustele.
9. Hästi disainitud ning hooldatud discgolfi park, mis on muudetud tasuliseks, tasub ennast ära paari aastaga.
10. Discgolf on hasarti tekitav mäng ja võib olla eluaegne hobi.

Discgolfi parki rajades võtke arvesse järgnevaid punkte:

1) Looduslikkus
Discgolfi pargi loomiseks ei ole vaja teha suuri muudatusi looduskeskkonnas. Discgolf on ökoloogiline spordiala ja seda nii raja ehitust kui mängimist silmas pidades. Rajades discgolfi parki, on meie eesmärk luua Teie poolt etteantud maa-alale mitmekülgne, kuid ohutu ja huvitav rada, mis on sobilik nii algajale kui ka edasijõudnud mängijale, samas muutes ümbritsevat keskkonda nii vähe kui võimalik.

2) Mitmekülgsus
Discgolf pakub väljakutseid ning meeldejäävaid momente erineva tasemega mängijatele. Discgolf on harrastajate arvu poolest üks kiiremini arenevaid spordialasid maailmas, mis on sobilik kõikidele vanusegruppidele ega nõua spetsiifilisi oskusi. Discgolfi park laiendab inimeste võimalusi tegeleda tervisliku liikumisega ning sportlike eluviisidega.

3) Soodne
Discgolfi parki saab luua lihtsalt ning kiiresti. Spordirajatisena on tegemist äärmiselt soodsa investeeringuga. 18 korvilise discgolfi pargi ehitamine moodustab vaid murdosa näiteks tennise- või korvpalliväljaku maksumusest. Selline rada võimaldab üheaegselt mängida isegi kuni sajal inimesel. Discgolfi harrastamine on väga soodne harrastus, mis ei nõua erilist ja kallist varustust.

NB! Discgolfi korvid on võimalik paigaldada maasse ka selliselt, et neid on vajadusel võimalus eemaldada (näiteks spetsiifiliste ürituste puhul või talveperioodiks).

Miks valida DiscSport.ee?

DiscSport.ee rajadisainerid on mitmekordsed Eesti meistrid discgolfis, omavad aastatepikkust discgolfi mängimise kogemust ning on discgolfi mänginud nii Eestis kui mujal maailmas. Tänu eeltoodule oleme antud vallas saanud hulgaliselt väärtuslikke kogemusi. Lisaks oleme juba osalenud enamuste discgolfi parkide rajamisel Eestis (Jõekääru, Rääma, Annikoru, Pirgu, Mõedaku, Suure-Jaani, jpt.). Meie meeskonnas on Baltikumi ainuke DiscGolfPark rajadisaineri koolituse läbinud inimene, kes tagab, et Teie planeeritav discgolfirada tuleks võimalikult ohutu kuid samas väljakutseid pakkuv.

Võtke meiega kindlasti ühendust - tuleme kohale, anname konsultatsiooni ning rajame just Teie maa-alale sobiva discgolfi pargi. Hästi teostatud ja huvitav discgolfi park meelitab mängima harrastajaid nii lähipiirkonnast, kui ka kaugemalt (k.a. välismaalt), kes toovad kaasa tulu toitlustuse, majutuse ja muude teenuste kasutamise näol.

Jälgi meid

Tasuta transport


Abiks tellimisel

 

Millise tootja kettaid kasutad kõige enam?

DiscSport

 

KLIENDITUGI

  • Tel. +372 553 8065
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Klienditugi E-R 09-17

 

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Soovid saada meie uudiseid? Täida väljad ja liitu!

Sisene või Liitu