Menu

Cart

Ettevõttest

Discsport OÜ (DiscSport) on 2011 aastal asutatud sporditarvete müügiga tegelev ettevõte, mis on spetsialiseerunud discgolfi, ultimate frisbee ning koertele mõeldud frisbee tarvikute jae- ja hulgimüügile Eestis. Lisaks tegeleb ettevõte erinevate discgolfialaste teenuste pakkumisega:

- koolituste, ürituste ja võistluste korraldamine;
- konsultatsioonide andmine ettevõtetele, eraisikutele, turismitaludele, spordikeskustele ja teistele discgolfist huvitatud füüsilistele ja juriidilistele isikutele;
- discgolfi radade disain ning radade ehitus.

Discsport OÜ visiooniks on olla suurim ja tuntuim discgolfi alase tegevusega tegelev ettevõte Euroopas. Ettevõtte missiooniks on olla alati discgolfi huvilise jaoks olemas rahuldades nende vajadusi läbi kiire ning kvaliteetse teeninduse ja pakkuda asjatundlikku nõustamist kasutades selleks ettevõtte töötajate ja partnerite pikaajalisi discgolfi alaseid kogemusi.

Discsport OÜ põhiväärtusteks on:

- kliendilähedus,
- avatus,
- ausus,
- vastutustundlikus,
- innovatiivsus.

Discsport OÜ on Innova, Discmania, Millennium, Dude Clothing, Grip EQ, DiscGolfPark ja paljude muude populaarseimate discgolfi brändide esindaja Baltikumis. Pakume oma klientidele võimalust meie veebipoodidest (DiscSport.ee, DiscSport.lv, DiscSport.lt ja DiscSportEurope.com) 24/7 soetada just endale vajalikku ja meelepärast discgolfi varustust mitmete tuhandete toodete hulgast. Kui sellest veel on vähe, siis on võimalik külastada meie Pärnu või Tallinna esindust, kus leiab nii algaja kui kogenud mängija üle 20 000 erineva toote hulgast kindlasti endale sobiva.

Meie professionaalne kollektiiv on valmis alati aitama nii õige ketta valikul, discgolfi ürituste korraldamisel, discgolfi radade disainimisel ning kõige muuga, mis seotud vähemal või rohkemal määral discgolfiga. Omame pikaajalist discgolfiradade ehitamise ja disainimise kogemust ning oleme valmis korraldama erinevaid treeningpäevi, koolitusi, võistluseid jpm.

Meie esindatavad brändid:

Innova on maailma juhtiv discgolfi bränd olnud juba aastast 1983. Innova on olnud läbi aegade kõige innovaatilisem discgolfi varustuse tootja, pakkudes mängijatele kettaid nagu Eagle, Aviar, Roc ning suurepäraseid plastikuid nagu Star ja Blizzard Champion. Innova tootmine asub endiselt Californias, USA, kus kõik tooted läbivad range kvaliteedikontrolli, et pakkuda discgolfi mängijatele kindlust ning tooteid, mis sobilikud nii alustavale mängijatele kui professionaalile. Innova kettaid kasutavad 12-kordne maailmameister Ken Climo ning hetkel maailma parim mängija, 4-kordne maailmameister, Paul McBeth.

Discmania on euroopas loodud, kuid nüüdseks ka ameerikas laineid lööv discgolfi bränd, kes toetab maailma tippmängijaid nagu endine maailma rekordi omanik Simon Lizotte ja Eagle McMahon. Discmania visooniks on olla maailma kõige innovaatilisem discgolfi bränd. Discmania missiooniks on kasvatada discgolfi läbi professionaalsete radade ehitamise, koolituste- ja võistluste nagu European Open, European Masters ja Disc Golf World Tour korraldamise. Discmania ketastega mängivad maailma tippu kuuluv, endine distantsirekordi omanik, sakslasest Simon Lizotte ning paljud muud noored ja andekad tippsportlased nagu näiteks Eagle McMahon.

DiscGolfPark on unikaalne discgolfi radade loomise kontseptsioon, mis pakub professionaalset rajadisaini, kõiki vajaminevaid tarvikuid ning ka rajaehitust, selleks, et valmivad discgolfi rajad oleksid võimalikult mitmekesised, huvitavad kuid samas ohutud nii kasutajate kui kõrvaliste isikute jaoks. Naturaalsus, mitmekesisus ja soodsus on need kolm võtmesõna, mis iseloomustavad discgolfi radade loomise kontseptsiooni DiscGolfPark. Meie meeskonnas on Baltikumi ainuke DiscGolfPark rajadisaineri koolituse läbinud inimene, kes tagab, et Teie planeeritav discgolfirada tuleks võimalikult ohutu kuid samas väljakutseid pakkuv.

Grip EQ Grip Equipment discgolfi kotid on ühed enim hinnatud, tuntud ning ihaldatuimad discgolfi kotid terves maailmas. Ettevõte on ise loodud 2009 aastal ning eemärgiks oli valmistada võimalikult kasutajasõbralik seljakott, mõeldes just discgolfimängija vajadustele. Suurepärane kvaliteet ja vastupidavus lubavad ettevõttel pakkuda oma toodetele eluaegset garantiid.

Dude Clothing on Austraalia ettevõte, kes on toonud discgolfariteni valiku kõrgekvaliteedilisi rõivaid, mis kõik on disainitud spetsiaalselt discgolfimängija vajadusi arvestades. Olleks ühes peamiseks partneriks ka maailma suurimale võistluste sarjale Disc Golf World Tour, on Dude riided jätnud unustamatu mulje kõigile, kes neid on selga proovinud.

Discsport OÜ
Papiniidu 9
Pärnu
80042
Registrikood 12067162
KMKR nr. EE101432030
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.DiscSport.ee

DiscSport Pärnu
Papiniidu 9
Pärnu
80042
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 553 8065

DiscSport Tallinn
Pärnu maantee 142 (Tondi Ärikeskus)
Tallinn
11317
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 553 7831

Jälgi meid

Tasuta transport


Abiks tellimisel

 

Millise tootja kettaid kasutad kõige enam?

DiscSport

 

KLIENDITUGI

  • Tel. +372 553 8065
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Klienditugi E-R 09-17

 

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Soovid saada meie uudiseid? Täida väljad ja liitu!

Sisene või Liitu