Menu

Cart
suurenda
Makani Lento_Makani

Innova DX Makani

Hind: 11,90 €
Värv
Vali variant
  • Kirjeldus
  • Ülevaated (3)

Aloha uuele Innova Makanile. Makani tähendab Hawai keeles "suurt tuult". Uus Makani on disainitud liuglema tuules just selles suunas kuhu sa ta viskad. Tänu Makanile on võimalik ennast treenida paremaks viskajaks kui kunagi varem. Kerge kaal ning suurepärased lennuomadused aitab arendada just sinu parimat viskevormi. Makanit saab kasutada ka niisama lõbusaks ajaveetmiseks sõpradega - mängi kas rannas, spordiväljakus või isegi discgolfi pargis.

Lisaks sellele on Makani veel ka PDGA (Professionaalne Discgolfi Assotsiatsioon) poolt kinnitatud ning ketas on lubatud kasutada kõikidel discgolfi turniiridel. Suurepärane valik soojenduseks, treeninguks ja vabal ajal lennutamiseks. Ketas kaalub ~140g ja ketta diameeter on 241mm.

 

Discar

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Hea ketas kui mängida korralikult sisse ja ära harjuda iseärasustega. Alguses võib veidi võnkuda ja ei lähe sinna kuhu alati tahad, aga eks iga kettaga nii.

Algaja

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Mugav käes hoida ning küllaltki stabiilse lennuga, sobib igasuguse taustaga mängijatele. Samuti sobib ka lühemateks drivedeks/lähenemisteks, ei hakka lajatades laperdama.

Avestaja

Pühapäev, 12 Detsember 2021

Väga hea ketas, mis sobib nii edasijõudnutule ja ka algajatele. Ketas on väga usaldusväärne, ning sobib igast linede hittimiseks kui oskused seda lubavad.

Jälgi meid

Tasuta transport


Abiks tellimisel

 

Millise tootja kettaid kasutad kõige enam?

DiscSport

 

KLIENDITUGI

  • Tel. +372 553 8065
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Klienditugi E-R 09-17

 

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

Soovid saada meie uudiseid? Täida väljad ja liitu!

Sisene või Liitu